O nás

Společnost Data Software Brno vznikla v roce 1995. Od svého založení pomáháme svým zákazníkům zvyšovat konkurenceschopnost a efektivitu cestou zlepšování logistických procesů. Zabýváme se vývojem, implementací a technickou podporou informačních systémů zajišťujících řízení dodavatelského řetězce (Supply Chain Management) se zaměřením na skladování, výrobu a distribuci.

V roce 2005 jsme uzavřeli partnerskou spolupráci s významnou americkou společností HighJump Software, coby certifikovaný partner pro Střední a Východní Evropu.

Od roku 2020 jsme se společně s našim partnerem HighJump Software připojili ke světové značce Körber Supply Chain. Naše dlouholeté lokální i mezinárodní zkušenosti s řadou referencí představují výhody pro naše současné i potenciální zákazníky.

0
Založení společnosti
0
Partnerství s HighJump Software
0
Akvizice společnosti 4USE
0
Partnertnerství s Körber Supply Chain

Vize a mise

Vyhledávat a zavádět do praxe nové technologie a postupy zvyšující výkon a efektivitu logistických provozů 

Porozumět strategickým cílům jednotlivých klientů a pomáhat jim v jejich naplnění prostřednictvím pokročilého řízení logistiky a skladové automatizace

Usilujeme o to, aby se na nás zákazníci obraceli nejen jako na dodavatele, ale i na dlouhodobého partnera, jenž jim díky svým téměř třicetiletým zkušenostem pomůže navrhnout nejvhodnější řešení vnitropodnikové logistiky.

Máme rozsáhlé zkušenosti s komplexními logistickými projekty pro velké mezinárodní zákazníky a chceme umožnit i středním podnikům moci si dovolit sofistikované řešení logistiky včetně skladové automatizace za dostupnou cenu.

Jsme agilní firma s velmi stabilním týmem zkušených odborníků v oblasti logistiky, kteří u nás mají prostor pro profesní růst i svobodu, ale současně nesou odpovědnost za výsledky projektů a spokojenost našich zákazníků.

Strategie

Široké portfolio kvalitních produktů pro obecné aktivity v oblasti implementace podnikových informačních systémů, zaměřené na následující potřeby podniků:

Partner of

Logo Körber

Řešení

01

Systém pro řízení skladu

02

Dynamická simulace skladových procesů

03

Propojení logistických systémů

Tady bude název

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.