Bezpapírově a v reálném čase? Ano, pomocí našeho produktu…

Manažer používá integrační nástroj
Představujeme Vám náš nový produkt: Řešení pro oblast Logistiky a E-commerce, který má jasně definovanou cenu a rozsah funkcionalit, např. bezpapírové vedení a sledování v reálném čase, které do sebe skvěle zapadají.

K.Sight CLASS je softwarová aplikace určená pro sofistikovaný design a model skladů, umožňuje snadno otestovat a vyhodnotit konfiguraci, rozvržení skladových prostor a změny provozních procesů v počítačové simulaci. Pomocí intuitivního uživatelského rozhraní umožňuje vytvořit kompletní 3D model skladu včetně zón, lokací, lidí a veškeré manipulační techniky. Za pomoci virtuálního modelu skladu získáte snadno a rychle jasnou představu a perspektivní přehled o celkovém rozložení skladu.

Virtuální model Vám umožní analyzovat výkon všech operací, jak by reálně probíhali během skutečného provozu a na základě zaznamenaných komplexních klíčových údajů o výkonu umožňuje porovnat výhody různých scénářů, které jste nasimulovali.

Již více než dvě desetiletí pomáhají aplikace společnosti DATA SOFTWARE BRNO v realizaci inovativních technologií a strategií v oblasti řízení dodavatelského řetězce, podporují rozhodování o kapitálových investicích a umožňují společnostem najít svou obchodní výhodu.

Chcete-li získat novou perspektivu, kontaktujte nás na adrese info@dsb.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!