Oborová řešení

Naším posláním je vybírat a implementovat pokročilá unikátní řešení přinášející konkurenční výhody s ohledem na skutečné potřeby a možnosti zákazníků z různých oborů. 

Mezi naše zákazníky patří jak společnosti s nadnárodní působností, tak střední a malé firmy podnikající v regionu České republiky.

PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY Z OBORŮ NABÍZÍME : 

  1. Zkušený implementační team: Implementační tým konzultantů s téměř dvacetiletou zkušeností s realizací projektů podobného charakteru nebo rozsahu v ČR i v zahraničí.
  2. Schopnost a ochota hledat a doporučovat možnosti zlepšení postupů s cílem zvýšení výkonu skladu, zvýšení produktivity práce, bezpečnosti atd.
  3. Ověřené a univerzální řešení pro návrh skladby palet v podmínkách velmi rozmanitého sortimentu z hlediska logistických atributů.
  4. Softwarová technologie umožňující neomezené přizpůsobování konkrétním požadavkům a potřebám jednotlivých zákazníků při zachování možnosti snadného „upgradování“ celého systému WMS.
  5. Robustní třívrstvá architektura našeho WMS umožňuje paralelní provoz na více serverech pro rozložení zátěže a zvýšení celkového výkonu za účelem bezvýpadkového chodu systému i při výpadku jednoho aplikačního serveru.
  6. Dlouhodobě zdokonalovaná služba technické podpory v nepřetržitém režimu zejména pro náročné zákazníky z automobilového sektoru (jako je například ŠKODA AUTO, a.s.).
  7. Kromě WMS máme v našem portfoliu několik dalších navazujících aplikací například pro plánování časových oken nakládek, nástroje pro analýzu historických i aktuálních dat WMS, modul pro management dokumentů integrovaný s WMS a řadu dalších.
  8. Rozsáhlá sada připravených napojení na většinu u nás používaných prvků skladové automatizace.  

Zákazníky očekávaná a vyžadovaná možnost volby způsobu nákupu a doručení zboží vyžaduje od všech výrobců, distributorů i koncových prodejců podporu všech tradičních i novodobých prodejních kanálů. Pro ty, kteří se setkávají s touto výzvou, máme v našem portfoliu řešení ověřené globálními obchodními řetězci. Zásobování prodejen či přímý prodej zákazníkům přes e-shopy.

Naše řešení využívají výrobci a distributoři potravin pro svoji skladovou logistiku, aby efektivněji řídili manipulační techniku, lidské zdroje i skladovou automatizaci.

Subdodavatelé a dominantní výrobci automobilů využívají naše řešení pro řízení skladů a toků materiálů, komponent, polotovarů i hotových výrobků.

Řešení

01

Systém pro řízení skladu

02

Dynamická simulace logistických procesů

03

Propojení logistických systémů

Tady bude název

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.